מתנות לחגים שילדים אוהבים

פורסם: 17/8/2014 מאת: מערכת האתר

מתנות לחגים שילדים אוהבים
כל הורה ומורה יודע כי הילדים של היום לא דומים בשום תכונהמתנות ומשחקי לוח לחגים כמעט לילדים של לפני חמש,
עשר ועשרים שנה. הדורות הקטנטנים האחרונים מתאפיינים במהירות מחשבה, יכולות תפיסה מרשימות, מיומנויות מולטי טאסקינג שההורים לא עומדים בקצבן, אינטליגנציה רגשית גבוהה לגילם, יכולות תקשורת מרהיבות ועוד.
ידוע כי הילדים הם אלו ההופכים את החגים לשמחה אינסופית וחגיגה מתמדת. ארוחת חג שיש בה ילדים היא ארוחה מלאת שמחת חיים, צחוקים ובדיחות. זאת בניגוד לארוחת חג שמרבית האורחים בה הם מבוגרים, כך שמטבע הדברים האווירה הופכת רצינית יותר. כדי להעניק לחגים את חשיבותם מחד ולילדים את שמחתם מאידך חשוב לבחור את המתנות המושלמות לכל ילד. על מנת שגם הילדים שלכם ייהנו ממתנות החג ולא ישכחו אותו למשך זמן רב, ריכזנו עבורכם את הרשימה האידיאלית של מתנות לחגים.

מתנות יצירה
בעידן שבו הכל מגיע מוכן מהחנות, מתנות יצירה אטרקטיביות מעוררות את הילדים הקטנים דווקא ומחיות אותם מחדש. בין בובות ומשחקים הפועלים על סוללות למכביר – מתנות המוענקות לילדיכם מדי שנה וחג, דווקא ההפעלות היצירתיות מתגלות כאהובות ביותר על ידי הזאטוטים הקטנים. צביעה והדבקה, גזירה וציור של הדמויות האהובות והפופולאריות מהסרטים וערוצי הילדים השונים – פעולות אלו יכולות לפתח את החשיבה של ילדיכם ולעורר אותם חזרה לחיים.

מתנות יצירה ייחודיות יכולות להיות אלבום תמונות דיגיטלי מיוחד, טפט לחדר הנושא את תמונת מושא ההערצה של ילדכם, ציורים לקיר או מדבקות קיר הנושאות תמונות פופולאריות ועוד.

אלבומי תמונות דיגיטליים
בעידן הנוכחי ילדים אינם מסתפקים בתצוגה דוממת. מגוון הגירויים החיצוניים המציפים את הילדים גורם להם לחשוב מהר יותר ולהיות מהירי תגובה. אלבום תמונות דיגיטלי מאפשר לילדים ליצור קשר רגשי עם מושא התמונה (משפחה, ילדים, בעלי חיים ועוד) וליהנות מהדינאמיות של התמונות הנעות. ניתן לשלב תמונות חדשות בקלות ולאפשר לילדים ללמוד לתפעל את המכשיר.

מתנות אקולוגיות
חינוך לערכי השמירה על הסביבה הפך חלק אימננטי בכל גן ילדים, בכל גיל שהוא. ילדים נהנים כיום מחשיבה מודעת ויכולת הבנה של הנעשה סביבם בקלות. מתנות אקולוגיות כגון בקבוק שתייה מתכלה, תיקים העשויים חומרים ידידותיים לסביבה וכוללים הקדשה אישית לבעל התיק, אריזות מזון אקולוגיות ועוד – כל אלו מסייעים לפיתוח תודעת הילדים.

משחקים מפתחי חשיבה
דווקא בתקופה בה כל הממתנות לחגים וגאדג'טים למחשבשחקים המיוצרים אינם מצריכים את הילדים אלא להיות פסיביים, משחקים מפתחי חשיבה הינם ההזדמנות של ילדיכם לגרות את תאי המוח ולגלות כיווני חשיבה ופעולה חדשים.
 

המלצות למאמר  ( תגובות) 

כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >